Consultare publică -termen 10 zile lucrătoare de la data publicării anunțului

Anunt (…aici)

1 Proiect de hotărare pentru aprobarea  documentaţiei P.U.Z. şi R.L.U. aferent  – – extravilanul municipiului Botoșani,  NC/CF 67741 in vederea realizării obiectivului INTRODUCERE IN INTRAVILAN  (3472,38 mp)  IN VEDEREA CONSTRUIRII DE LOCUINȚE (…aici)

2 Proiect de hotărare pentru aprobarea  documentaţiei P.U.Z.-str. Doboșari, PC156/23, mun. Botosani, CAD/CF 67436 in vederea realizării obiectivului DEZMEMBRARE TEREN IN ȘASE LOTURI (…aici)

3 Proiect de hotărare pentru aprobarea  documentaţiei P.U.Z.-str.Nicolae Iorga nr.7, CF/NC nr. 51731 in vederea realizării obiectivului CONSTRUIRE IMOBIL DE LOCUINȚE P+2E CU SPAȚII COMERCIALE LA PARTER (…aici)

4 Proiect de hotărare pentru modificarea și completarea H.C.L. nr. 85 din 29.03.2019 privind aprobarea Regulamentului de vanzare a locuințelor construite pentru tineri prin Agenția Națională pentru Locuințe (…aici)

Ultima modificare: 08.11.2022 – 15:17 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Anunț concurs de proiecte de management Filarmonica “George Enescu”